На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Итоги недели

Обмежені внутрішні поставки та слабка національна валюта підтримують ціни на продовольчу пшеницю - АГРО+Зерно

Експортні котирування української продовольчої пшениці покращилися у звітний період, оскільки обмежені внутрішні поставки та слабка національна валюта підтримували ціни.
Котирування української кукурудзи трохи виросли на тлі деякого нового попиту у поєднанні з обмеженими постачаннями фермерів.

Внутрішні ціни на продовольчу пшеницю залишалися у межах раніше сформованих діапазонів. Невисокий експортний попит повністю компенсується закупівлями з боку переробників.
Ціни на фуражний ячмінь трохи зросли на тлі стабільного внутрішнього та експортного попиту та невеликої пропозиції.
Ціни на кукурудзу трохи зросли, незважаючи на млявий поточний експортний попит та нові правила експорту аграрної продукції. Зростання цін обумовлено чутками про китайські закупівлі з постачанням у січні, а також поточним турецьким попитом.

Експортні котирування української продовольчої пшениці покращилися у звітний період, оскільки обмежені внутрішні поставки та слабка національна валюта підтримували ціни.

Було зафіксовано деякі затримки в обробці податкових накладних за новими митними правилами, що набули чинності 1 грудня 2024 року. Ці затримки ускладнили експортні поставки для компаній-експортерів, особливо коли судна вже були завантажені. Також набула чинності схема, яка вимагає не відвантажувати зерно за цінами нижчими від мінімального рівня, встановленого Міністерством сільського господарства України.
«Потрібен час, щоб зрозуміти, як ринок функціонуватиме далі за новими правилами», — прокоментував один київський трейдер.

Експортні ціни на великі партії продовольчої пшениці в портах Констанца/Варна перебували у змішаному тренді. В Україні експортні ціни на продовольчу пшеницю трохи зросли у портах Великої Одеси та Дунаю. Ціни на фуражну пшеницю також зросли.
Ціни на продовольчу пшеницю (12,5%) на умовах FOB порт Констанца (Румунія) знизилися на 2 дол. США/т до рівня 234–242 дол. США/т (225–233 дол. США/т, DAP Констанца) з постачанням у грудні. Ціни на пшеницю 11,5% протеїну зросли на 1 дол. США/т до 230–237 дол. США/т FOB або 223–231 дол. США/т, DAP, Варна, а на фуражну пшеницю зросли на 1 дол. США/т до 221–231 дол. США/т, FOB (212–222 дол. США/т, DAP Констанца/Варна).
Ціни на пшеницю 12,5% протеїну в портах Рені/Ізмаїл за тиждень зросли на 1 дол. США/т до 215–219 дол. США/т, СРТ, з постачанням у грудні. Ціни на пшеницю 11,5% зросли на 1 дол. США/т до 209–215 дол. США/т. Ціни на фуражну пшеницю — 204–208 дол. США/т (+1 дол. США/т).
Ціни FOB Дунай на українську пшеницю (11,5%) невеликими судновими партіями перебували у межах 221–230 дол. США/т із постачанням у грудні (+3 дол. США/т), але в фуражну пшеницю — 214–222 дол. США/т (без змін). Ціни на баржові партії пшениці 212–219 дол. США/т та 202–210 дол. США/т, FOB, відповідно.
Ціни попиту на продовольчу пшеницю (11,5%) у портах Великої Одеси за тиждень зросли на 2 дол. США/т до 210–214 дол. США/т, DAP. Ціни на фуражну пшеницю — 204–208 дол. США/т (+2 дол. США/т).
Ціни FOB Одеса на українську пшеницю (11,5%) перебували в межах 221–231 дол. США/т із постачанням у грудні (+3 дол. США/т), але в фуражну пшеницю — 213–221 дол. США/т (+1 дол. США/т).
На західному кордоні ціни на продовольчу та фуражну пшеницю трохи зміцнилися.

Детальніше в АГРО+Зерно.
Потрібні ціни на зернові та інформація про тенденції на ринках?
Пишіть: client@agroperspectiva.com
Телефонуйте: +380 675964652 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Середні закупівельні ціни на зернові

05.12.2024 Обсудить статью








НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.