На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Законодательство

ПОСТАНОВА Про затвердження Порядку використання коштів за програмою “Питна вода України”

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 лютого 2011 р. № 141

Київ

Про затвердження Порядку використання
коштів, передбачених у державному бюджеті
за програмою “Питна вода України”

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Питна вода України”, що додається.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

Інд.70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 лютого 2011 р. № 141

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті
за програмою “Питна вода України”

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Питна вода України” (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Ціллю використання бюджетних коштів є виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою “Питна вода України” на 2006—2020 роки, в частині забезпечення населення країни якісною питною водою.

3. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства спрямовує бюджетні кошти розпорядникам нижчого рівня — відповідним структурним підрозділам з питань житлово-комунального господарства Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

У разі наявності бюджетної заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби на початок бюджетного періоду, її погашення здійснюється в установленому законодавством порядку.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на виконання Загальнодержавної програми “Питна вода України” на 2006—2020 роки, зокрема на здійснення заходів щодо:

1) продовження у 2011 році будівництва другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницького — у сумі 30 000 тис. гривень;

2) будівництва і реконструкції централізованих систем водопостачання та водовідведення, спрямованих на покращення якості питної води з впровадженням енергозберігаючих технологій, і впровадження індивідуальних та колективних установок (пристроїв) доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання, насамперед у регіонах з кризовою екологічною ситуацією, а також для водозабезпечення дошкільних, шкільних і лікувальних закладів, у тому числі у сільських населених пунктах, та облаштування пунктів розливу питної води з доставкою її спеціальним автотранспортом.

5. Рішення про виділення бюджетних коштів для здійснення заходів, зазначених у підпункті 1 пункту 4 цього Порядку, приймається Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у разі підтвердження співфінансування з місцевого бюджету та/або інших джерел фінансування не менш як 30 відсотків суми бюджетних коштів.

Обов’язковими умовами виділення бюджетних коштів є:

наявність регіональної програми щодо забезпечення населення якісною питною водою;

наявність затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації;

завершення реалізації проекту (етапу проекту) у поточному році.

6. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації подають Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропозиції щодо потреби в коштах у розрізі проектів, спрямованих на здійснення зазначених заходів.

7. Рішення про виділення бюджетних коштів для здійснення заходів, зазначених у підпункті 2 пункту 4 цього Порядку, приймається Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на підставі відбору проектів.

Відбір проектів відповідно до зазначених заходів проводиться комісією, яка утворюється Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Порядок відбору проектів затверджується комісією за погодженням з Мінфіном.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затверджує на підставі рішень комісії перелік проектів та обсяги їх фінансування за рахунок бюджетних коштів за погодженням з Мінфіном.

Основними критеріями відбору проектів є:

наявність регіональних та/або місцевих програм (заходів) щодо забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості;

наявність схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання населених пунктів;

наявність затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації;

відхилення показників якості питної води у конкретному населеному пункті від вимог державного стандарту на питну воду, підтверджене в установленому законодавством порядку;

подача води за графіком, підтверджена в установленому порядку;

завершення реалізації проекту (етапу проекту) у поточному році;

співфінансування з місцевих бюджетів та/або інших джерел у такому співвідношенні:

- для проектів, що реалізуються у мм. Києві, Севастополі, Сімферополі та обласних центрах, — не менш як 35 відсотків суми бюджетних коштів;

- для проектів, що реалізуються в містах республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, — не менш як 30 відсотків суми бюджетних коштів;

- для проектів, що реалізуються в інших населених пунктах (районні центри, міста районного значення та селища міського типу), — не менш як 10 відсотків суми бюджетних коштів.

Реалізація проектів в сільських населених пунктах може здійснюватися без співфінансування з місцевих бюджетів та/або інших джерел фінансування.

8. Видатки, пов’язані з фінансуванням капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 р. № 923 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 80, ст. 2694).

Основним напрямом в капітальному будівництві є спрямування коштів на об’єкти з високим ступенем готовності, в тому числі за чергами, та/або на виробничі об’єкти, які забезпечуватимуть вищий рівень приросту виробництва продукції.

9. Відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку зобов’язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій з використанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

Під час здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, відповідальний виконавець бюджетної програми дотримується положень, встановлених Бюджетним кодексом України, та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. № 1404 “Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2006 р., № 41, ст. 2752).

11. Відповідальний виконавець бюджетної програми та одержувач бюджетних коштів відображають у первинному та бухгалтерському обліку отримані (створені) оборотні і необоротні активи.

12. Основні фонди, придбані (модернізовані) за рахунок бюджетних коштів, в обов’язковому порядку вводяться в експлуатацію та зараховуються на баланс балансоутримувача об’єкта.

13. Бюджетні кошти не виділяються суб’єктам господарювання, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство або які перебувають у стадії ліквідації.

14. Складення та подання звітів про виконання паспорта бюджетної програми, у тому числі за результативними показниками, та фінансової і бюджетної звітності, а також подання інформації про заходи впливу щодо порушення бюджетного законодавства здійснюються в установленому законодавством порядку.

15. Контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

01.03.2011









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.