На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Законодательство

КМУ: Постанова від 4 вересня 2003 р. №1416

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А від 4 вересня 2003 р. N 1416 Київ
Про додаткові заходи щодо створення сприятливих умов для посіву озимих культур під урожай 2004 року

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Запровадити в порядку експерименту технологію обробки насіння озимих культур із застосуванням регуляторів росту рослин з кріопротекторними властивостями у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях для посіву під урожай 2004 року.
2. Виділити Міністерству аграрної політики 7 млн. гривень на закупівлю регуляторів росту рослин з кріопротекторними властивостями.
Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету ( 380-15 ).
3. Затвердити Порядок використання коштів резервного фонду державного бюджету, що спрямовуються на закупівлю регуляторів росту рослин з кріопротекторними властивостями (додається).

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 22

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2003 р. N 1416
ПОРЯДОК використання коштів резервного фонду державного бюджету, що спрямовуються на закупівлю регуляторів росту рослин з кріопротекторними властивостями

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів резервного фонду державного бюджету, що спрямовуються на закупівлю регуляторів росту рослин з кріопротекторними властивостями (далі - регулятори росту рослин).
2. Дія цього Порядку поширюється на усі підприємства агропромислового комплексу незалежно від їх форми власності і організаційної форми, підприємства та науково-дослідні господарства Української академії аграрних наук в Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях (далі - сільгосппідприємства).
Видатки за рахунок коштів державного бюджету провадяться в установленому порядку шляхом перерахування коштів на реєстраційні рахунки державних станцій захисту рослин зазначених областей (далі - станції захисту рослин) для закупівлі регуляторів росту рослин на умовах тендеру.
3. Станції захисту рослин укладають з постачальниками регуляторів росту рослин відповідні угоди і оплачують вартість препаратів в установленому порядку.
4. Головні управління сільського господарства і продовольства Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської облдержадміністрацій з урахуванням кліматичних умов та порівняльного аналізу даних про обсяг площ посіву озимих культур та площ, на яких вони гинуть, у розрізі районів визначають орієнтовний обсяг площ посіву озимих культур із застосуванням регуляторів росту рослин.
5. Управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрацій у зазначених в пункті 2 цього Порядку областях утворюють робочі комісії (з обов'язковим включенням до їх складу начальників державних станцій захисту рослин районів) з питань формування переліку сільгосппідприємств, яким виділяються регулятори росту рослин, закуплені згідно з цим Порядком, та обсягу площ посіву озимих культур із застосуванням препаратів у кожному сільгосппідприємстві.
Під час визначення таких сільгосппідприємств перевага надається тим із них, що занесені до Державного реєстру виробників насіння та садивного матеріалу, а також тим, що своєчасно підготували ґрунт для посіву озимих культур (з кращим попередником), забезпечені високоякісним насінням, мають відповідну техніку, зокрема для обробки насіння, та висококваліфікованих спеціалістів.
6. Державні станції захисту рослин районів укладають з сільгосппідприємствами, що включені до переліку, сформованого згідно з пунктом 5 цього Порядку, угоди про виконання робіт, пов'язаних із застосуванням регуляторів росту рослин, в яких передбачають зобов'язання стосовно дотримання технологічного регламенту, організації спостереження за розвитком рослин і визначення кінцевого результату.
На підставі укладених угод державні станції захисту рослин районів формують реєстр сільгосппідприємств з визначеним обсягом площ посіву озимих культур із застосуванням регуляторів росту рослин і надсилають його станціям захисту рослин для подальшого розподілу препаратів.
7. У разі порушення технології застосування регуляторів росту рослин або застосування їх не за призначенням сільгосппідприємство відшкодовує вартість препарату із спрямуванням коштів до державного бюджету у порядку, встановленому законодавством.
8. Складення та подання звітності про використання коштів резервного фонду державного бюджету на закупівлю регуляторів росту рослин здійснюється відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. N 415 ( 415-2002-п ).
9. Відповідальність за цільове використання коштів відповідно до цього Порядку несуть начальники головних управлінь сільського господарства і продовольства Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської облдержадміністрацій, управлінь сільського господарства і продовольства відповідних райдержадміністрацій, державних станцій захисту рослин областей і районів згідно із законодавством.

08.09.2003 Законодавство України









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.