На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Українські фермерки навчилися управлінню бізнесом в умовах кризи в рамках програми TalentA-2023 від Сorteva Agriscience

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу інноваційної освітньо-грантової програми для фермерок TalentA-2023, мета якої — допомогти опанувати нові підходи, що допоможуть зробити бізнес стійкішим в умовах повномасштабної війни, забезпечити його зростання та створити нові проєкти заради задоволення актуальних продовольчих потреб територіальних громад.

Corteva реалізує TalentA в Україні вже четвертий рік поспіль і протягом цього часу інституційним партнером програми є Міністерство аграрної політики та продовольства України. Цьогоріч організатори відібрали відповідно до критеріїв програми 134 учасниці серед понад 200 заявок, що є абсолютним рекордом за роки існування програми.

Протягом двох місяців учасниці TalentA-2023 прослухали 18 лекцій за напрямками: управління бізнесом в умовах кризи, управління персоналом, фінансовий менеджмент, сталий розвиток та сучасні практики та інноваційні рішення для агробізнесу. Лекції читали відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти, фахівці Corteva Agriscience, які володіють передовими знаннями, накопиченими лідером сільського господарства за довгу історію роботи в понад 140 країнах світу, а також представники Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Програма Talenta з’явилася у моєму житті саме тоді, коли я вкрай потребувала необхідних знань, консультацій спеціалістів та отримання нового досвіду після низки недоліків, помилок та пробілів у керуванні фірмою. TalentA додала мені впевненості у собі та своїх діях», — ділиться враженнями від програми навчання Ілона Ілющенко, власниця ПСП «Едем», який вирощую зернові, бобові та олійні культури на Миколаївщині. З нею згодна її колега з Київщини Віра Філатенко, яка представляє ПП «Соснова» на Київщині: «Завдяки TalentA я розвиваю свій потенціал з такими ж людьми, які мають пристрасть до своєї справи. Кожне заняття — це знання, які можна втілити на практиці. Атмосфера співпраці серед учасниць та підтримка від спікерів програми надихає діяти. Ми разом ростемо, ділимося досвідом, обмінюємося інформацією та підтримуємо одне одного на шляху до своїх здобутків». «Одразу видно високий професіоналізм спікерів TalentA, високий рівень організації наших занять, високий рівень підтримки, яка нам надається. Мені подобається, яким чином складено план занять. Спочатку ми знайомились із загальним станом економіки, зі станом агробізнесу, а потім крок за кроком ми від макрорівня уже переходимо до мікрорівня. Розглядаються саме ті теми, які зараз вкрай важливі для нашого фермера і з урахуванням інновацій», — оцінює організацію програми Марʼяна Швайко, співвласниця ФГ Долгопул НВ у с. Довжик на Харківщині.

83 фермерки, які прослухали не менше 80% основної програми, отримали Сертифікат учасниці програми TalentA і мають можливість прослухати факультативні лекції з агрономії, маркетингу, комунікацій та дізнатися про потенційні ринки збуту для різних секторів сільського господарства.

Паралельно триває конкурс грантових проєктів — організатори визначили 22 фіналістки, які працюватимуть з менторами під час розробки ідей, кращі з яких отримають від Corteva Agriscience кошти на забезпечення продовольчої безпеки громад та підтримку бізнесу. Розмір грантового фонду становить понад 1 мільйон гривень і буде розподілений між переможницями за рішенням членів експертної ради. Оголошення переможниць відбудеться в жовтні з нагоди Всесвітнього дня сільських жінок.

«Фермерки здатні змінити світ і постійно це доводять, змінюючи та зміцнюючи свої громади. Але щоб робити це ще ефективніше, їм потрібно мати доступ до актуальних знань, аби впроваджувати найкращі бізнес-практики та інновації заради ефективності та сталості виробництва. Ми в Corteva Agriscience даємо їм цю можливість завдяки програмі TalentA, яка була розроблена нами відповідно до потреб фермерок та з урахуванням передового досвіду компанії. Ми підтримуємо українських фермерок на шляху розвитку бізнесу та підтримання добробуту їхніх громад», — говорить Анна Бабіч, координаторка і голова Експертної Ради Програми TalentA, менеджерка з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.

Про програму TalentA
TalentA — міжнародна інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. Ініційована компанією Corteva Agriscience у 2019 році разом із Федерацією асоціацій сільських жінок Іспанії (FADEMUR) в Іспанії, програма нині успішно реалізується також в Україні, Польщі, Португалії, Румунії, Молдові, Угорщині, Аргентині та Чилі та об’єднала вже 1040 талановитих фермерок.

Ініціатор та координатор програми TalentA:
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience

Інституційний партнер:
Міністерство аграрної політики та продовольства України

Організаційний партнер програми TalentA:
Громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку»

Про Corteva Agriscience
Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі, включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

18.09.2023


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.