Продовольча безпека та аграрний ринок України — основна тема міжнародного вебінару за участі Мінагрополітики
Українсько-американська Ділова Рада (USUBC) провела вебінар на тему: «Аграрний ринок України: підсумки року, акцент на продовольчій безпеці та національному виробництві у 2023 році».
Спікерами заходу виступили Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький; віцепрезидент, керівник комерційного підрозділу в Центральній та Східній Європі Corteva Agriscience Моніка Соррібас; Представник ВПП та регіональний директор Метью Холлінгворт; PMP, COP/Директор Проекту USAID «Розвиток сільських можливостей у сільському господарстві» (AGRO) Ксенія Сидоркіна. Модератором вебінару був Денис Яцишин, директор із корпоративних відносин USUBC.
Учасники обговорили проблеми світової продовольчої безпеки, які значно загострились через війну в Україні. Окреслили негативні наслідки для багатьох країн та наголосили на важливості спільної реакції світу для подолання гуманітарної кризи.
Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький розповів про труднощі, з якими зіткнувся агросектор на урядовому та на бізнесовому рівнях.
«Найбільшим випробовуванням для українського агросектору стало знищення потужностей виробництва та експорту. Існують також ризики, пов’язані з близькістю до лінії фронту. Є багато й інших проблем, серед яких нестача людських ресурсів. Проте, держава та бізнес знаходять спільні рішення для подолання кризових явищ та підтримки працівників в умовах війни», наголосив Тарас Висоцький.
Учасники вебінару зазначили, що глобальна продовольча безпека є однією з найгостріших проблем світу. Пандемія COVID-19, війна в Україні, зміна клімату та тривалі конфлікти поглиблюють продовольчу кризу. Тому подолання голоду у світі вимагатиме посиленої співпраці між державним та приватним секторами, впровадження новітніх технологій, фінансової підтримки та прийняття необхідних політичних рішень.
14.12.2022
По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com тел.: +38 (044) 486-8119