На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


ГЕРОИ НАШЕГО ВРЕМЕНИ

НІКОЛИ НЕ МОЖНА ЗУПИНЯТИСЯ В РОЗВИТКУ


Михайло ХАРЧЕНКО. АОПП «ВЕЛИКОСОРОЧИНСЬКЕ»


Оспівані Миколою Гоголем легендарні Великі Сорочинці стали для Михайла Харченка - директора одного з успішних аграрних підприємств Миргородщини - фактично другим домом. 40 років свого життя пан Михайло присвятив господарству АОПП «Великосорочинське».
У житті Михайло Харченко керується принципом «ніколи не можна зупинятися в розвитку».

ДОСЬЄ

АОПП «Великосорочинське»
Адреса:
Полтавська область, Миргородський район, село Великі Сорочинці
Керівник: Харченко Михайло
Земельний банк: 4600 га
Спеціалізація: вирощування зернових

УСПІШНИЙ КЕРІВНИК


МИКОЛА БОНДАР. СВК «ТОКАРІ»


Працюємо на землі. Зірок з неба не хапаємо, але і задніх не пасемо.
Микола БОНДАР. СВК «Токарі», Полтавська область
Сам з Чернігівщини, але у 1990 році переїхав на Полтавщину і з того часу проживає в селі Токарі (колись Лохвицький, а тепер Миргородський район).
Він сам про себе говорить так: «Я – селянський син. Від землі і сохи. Мій батько 49 років працював у колгоспі трактористом, а мати – все життя у ланці».

ДОСЬЄ

СВК «Токарі»
Адреса:
Полтавська область, Миргородський район, с.Токарі
Керівник: БОНДАР Микола
Земельний банк: 2000 га
Спеціалізація: вирощування зернових, розведення ВРХ, виробництво м’яса, олії, тваринних жирів

СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО КАК ВСЕЛЕННАЯ


ГЕОРГ ФОН НОЛКЕН. «КОНТИНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУПП»


«Цены на данный момент — это действительно большой вызов для нас. Есть и факторы, которые играют за нас: цены на удобрения и топливо относительно низкие. Но в то же время цены низкие и на нашу продукцию, а это означает, что рынки сельскохозяйственных культур будут в этом году достаточно сложными». Георг Фон Нолкен.

ДОСЬЕ

«КОНТИНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУПП»
Адрес:
ул. Винниченко, 8, г. Тернополь, 46018
Земельный банк: 195 тыс. га в 5 областях Западной Украины
Специализация: растениеводство, ведущий производитель картофеля, семенной бизнес

ПРАВИЛЬНЫЕ КУЛЬТУРЫ – ОЗИМАЯ ПШЕНИЦА И ПОДСОЛНЕЧНИК


СЕРГЕЙ БУЛАВИН. AGRO GENERATION


ДОСЬЕ

AgroGeneration
Адрес:
«Мандарин Плаза», ул Бассейна, 6, 8 этаж, Киев
Собственник: 56,9% акций принадлежит Konkur Investment Ltd (инвестиционный холдинг, подконтрольный фонду под управлением SigmaBleyzer)
Земельный банк: 60 тыс. га
Специализация: производство зерновых и масличных

ПРЯМУЙ ЗА ГАЛСОМ


СЕРГІЙ КРАВЧУК, КЕРІВНИК КОМПАНІЇ «ГАЛС АГРО»


Сергій Кравчук із «Галс Агро» сповідує принципи екологічного сільськогосподарського бізнесу. Переконаний, що бізнесмену має бути комфортно в тій сфері, де він працює.
«Галс Агро – багатопрофільна компанія. Ми втілюємо в життя проекти, які крім прибутковості ще й цікаві. Якщо проекти не синхронізуються з твоїми бажаннями та мріями, то їх краще не розпочинати. Я займаюся тим, що мені подобається», - каже Кравчук. Попри карантин і кризи. «Ми - аграрії. Роботу зупинити у нас недопустимо. Є відповідні коригування до умов карантину, переміщення, гігієни. Є розуміння ситуацій на місцях. Є допомога лікарням, населенню, багато чого...
Я думаю, все це досить щільно зараз обговорюється всіма та всюди, та може вже десь і набридає. Хтось працює дистанційно, хтось автономно, але всі процеси ідуть за планом. Давайте більше позитиву. Все буде добре, - говорить Сергій Дмитрович. - Світ змінюється. Ринки змінюються теж. Колись, 20 років тому, ми всю продукцію сільського господарства та цукор експортували в Росію. Однак часи змінилися, все трансформується, треба йти за ринком, точніше трохи попереду нього».
ДОСЬЄ
Gals Agro
Адреса: провулок Лабораторний,3 м Київ, 01133
Спеціалізація – група сільськогосподарських компаній, яка розпочала свою діяльність в аграрному секторі у 1997 році. Gals Agro – провідний український агрохолдинг. Регіони присутності – Київська, Чернігівська, Вінницька, Полтавська області. Земельний банк налічує до 40 тис. гектарів.
До складу Gals Agro входять 2 цукрових заводи, 7 агропромислових фірм, ферми з вирощування індиків, горіхові та яблуневі сади, свиноферма, 4 біогазових заводи, 2 елеватори та комбікормовий завод.

МАЄМО СИЛЬНУ АГРОЕКСПЕРТИЗУ


ЩЕПАНСЬКИЙ СЕРГІЙ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК»


Банкір із двадцятирічним досвідом у банківській сфері, п’ять з яких — на посаді голови правління «Агропросперіс Банку». Щепанському подобається бути банкіром. «Банківська справа дуже диференційована, перебуває на перетині багатьох галузей. На даному етапі я — банкір, логіст, аграрій, айтішник. Постійно бачу нові виклики та напрямки для самовдосконалення. Обіймаючи посаду Голови правління, я не виконую якусь одну функцію, маю досить широке поле для реалізації своїх навичок, здібностей і знань. І маю ще багато ідей та планів для реалізації та розвитку», - говорить Щепанський. І додає: банк створювався спеціально для фінансування фермерів. На 2020 рік ця категорія клієнтів залишається пріоритетом банку. «Ставимо перед собою амбітні цілі. Минулого року ми залучили кошти міжнародних фінансових організацій, які були видані нашим аграрним клієнтам. До речі, ми збільшили наш аграрний портфель на 80% і плануємо повторити такий результат цього року.
Водночас почали розширювати лінійку наших інвестпрограм. Ми вже підписали 25 партнерських програм з постачальниками техніки та дистриб’юторами матеріально-технічних ресурсів, запровадили вексельний продукт. Плануємо цього сезону активно пропонувати векселі нашим аграріям, як більш дешеву альтернативу звичайним кредитам», - говорить Щепанський.
Щепанський вважає, що краще з низки причин мати профільне відомство. «Галузь розвивається тому, що маємо сильні господарства, тому, що в Україні є переробка. Тому, що розвиваються суміжні галузі: логістика, трейдинг, а не тому, що було аграрне міністерство», - переконаний Щепанський.
ДОСЬЄ
«Агропросперіс Банк»
Адреса: вул. Дегтярівська, 27-Т, Київ, 04119
Спеціалізація: банк, який спеціалізується на кредитуванні малих і середніх агровиробників і першим серед українських банків почав фінансувати під аграрні розписки (з 2016 року). Банк вирізняє глибока агроекспертиза та відповідальний підхід до фінансування. 100% іноземний капітал (США та Європа).
«Агропросперіс Банк» надає фінансування аграріям у 14 областях України — Вінницькій, Хмельницькій, Полтавській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Кіровоградській, Тернопільській, Львівській, Рівненській та Волинській.
Ліцензія НБУ № 241 від 16.02.2016

АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН


КИРИЧЕНКО ЮРІЙ ТДВ «ВАСИЛІВСЬКЕ» КИЇВЩИНА


Василів – село Білоцерківського району на Київщині.
Аграрій Юрій Кириченко має благородну мету – повернути Київщині квітучі сади. Господарство має горіховий сад, вирощує елітні сорти сливи, заклало плантацію смородини.
Фермер Кириченко має амбітні плани: розвивати переробку вирощеної продукції та працювати на внутрішньому і на зовнішньому ринках.
Юрій Кириченко вважає, що вирощувати зерно – вчорашній день.
Треба займатися виробництвом різної продукції, зокрема фруктів та ягід. Паралельно варто організовувати переробку продукції та продавати не сировину, а готові продукти харчування: джем,
заморожені фрукти. Зокрема, Юрій Васильович має плани щодо впровадження технології переробки ягід і виготовлення вина.
Спільно із Інститутом водних проблем і меліорації НААН України вивчає можливість створення форелевого господарства.
Паралельно вивчає можливості для розвитку зеленого туризму в регіоні.
Досьє
ТДВ «Василівське»
Адреса: вул. Горіхова, 1Т, село Василів, Київська область, 09141
Спеціалізація: рослинництво, вирощування зерняткових і кісточкових фруктів,
вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників

УКРАЇНСЬКИЙ ФРАНЦУЗ

КАРБІВСЬКИЙ ВІКТОР «ЛІМАГРЕЙН УКРАЇНА»


Віктор Карбівський, генеральний директор «Лімагрейн Україна». Випускник сільгоспакадемії, в сучасній інтерпретації — НУБіП. Очолив компанію два роки тому. Компанія має в портфелі фактично всі польові культури, які вирощуються в Україні: ячмені, горох, пшениця, кукурудза, ріпаки, соняшник, льон.
Карбівський бачить великі перспективи пшениці. «Говорімо відверто: де в Україні є нереалізований величезний потенціал? Це — пшениця, збільшення врожайності цієї культури. Наведу такий приклад. Років 4 тому наша компанія зареєструвала один із сортів, назва Колонія. Господарство «Сокільча», що на Житомирщині, зібрало цього сорту по 125 центнерів з гектара. Так, площа під пшеницею була невелика, трохи більше 30 гектарів. Але результат — 12 тонн. Після цього випадку багато господарств, які сіяли Колонію, підтвердили цю врожайність: 10–11 тонн із гектара», - каже Карбівський.
Карбівський каже, що перед сільськогосподарськими товаровиробниками стоїть колосальний вибір гібридів. Інколи господарство вирощує більше 20 гібридів кукурудзи на 4–5 тисячах гектарів.
Віктор Карбівський вважає, що головна мета компанії «Лімагрейн Україна» — аби сільськогосподарський виробник зрозумів переваги наших продуктів.
ДОСЬЄ
ТОВ «Лімагрейн Україна»
Адреса: вул. Тургенєвська, 55, 2 поверх, Київ, 04053
Спеціалізація: виробництво насіння

НЕОРДИНАРНА ОСОБИСТІСТЬ

ЯКОВИШИН ЛЕОНІД ТОВ "ЗЕМЛЯ І ВОЛЯ"
Леонід Яковишин, генеральний директор ТОВ "Земля і Воля",
Герой України, кандидат економічних наук.
Яковишин один із перших в Україні запровадив сучасну американську високоефективну технологію вирощування кукурудзи. «Я довів усій нашій науці, що таке монокультура кукурудза. За рахунок неї ми побудували таку економіку, якої в Україні немає. Ніхто в нашій державі не може отримати 800 доларів з гектара, ніхто!» - говорить Яковишин.
Господарство Яковишина знаходиться в Бобровиці Чернігівської області. Кукурудзу тут збирають не на початку вересня, коли в неї вологість 29-30%. «Ми сушимо, коли вологість падає до 20%. У нас є технічна можливість із 1 жовтня за 30 днів зібрати все. У нас одних тільки John Deere 100 тракторів і 40 комбайнів», - говорить Яковишин. Яковишин вважає першим завданням – зберегти родючість земель. «Те, що робиться з кислотністю ґрунтів – це просто жах. І діла до цього нікому немає. Хоча роботи з вапнування, розкислення повинні проводитися за рахунок держави», - говорить керівник господарства.
«Земля і воля» мінімізувало використання селітри. Замість неї вносять безводний аміак, який навпаки – розкислює ґрунт. Господарство має величезне сховище для аміаку (витратили на цей проект 15 млн доларів).
Повинен бути державний орган, який би займався питанням контролю стану українських ґрунтів аналогічно Данії. Яковишин переконаний, що аграрний сектор може давати в бюджет 8 млрд доларів. «Це коли земля буде державною і буде ухвалений закон, який унеможливить ухиляння від податків.
Україна займає 6-те місце у світі за кількістю орних земель. Свого часу земля була розпайована, передана у власність людей і це, вважаю, була величезна помилка. Тому що на Заході давно визнано: земля не може бути в приватній власності, в тому числі тих, хто на ній працював. Це не фабрика. Вона повинна бути власністю держави. Тому що земля – одна-єдина і її плодами повинні користуватися всі, хто проживає на ній і має громадянство України. Коли земля в державній власності, як в Англії (90%), тоді всі сплачують податки державі. І через податки всі громадяни користуються благами, які йдуть від неньки-землі», - говорить Яковишин. Яковишин має власний благодійний фонд, із якого він допомагає жителям району, пайовикам і своїм працівникам на лікування. Багато коштів вкладає у розвиток інфраструктури Бобровицького району, зокрема будує дороги.
ДОСЬЄ
ТОВ «ЗЕМЛЯ І ВОЛЯ»
Адреса: Чернігівська область, м. Бобровиця, вул.
Чернігівська, 34
Банк землі: 32,5 тис га
Спеціалізація: виробництво рослинницької і тваринницької продукції, її переробка, будівництво та капітальний ремонт виробничих і житлових об’єктів, розвиток соціальної сфери, зовнішньо економічна діяльність

ГАРТОВАНИЙ ЖИТТЯМ ГОСПОДАР

ІННОВАТОР ІЗ ГЛИБОКИМ КОРІННЯМ

АМБАСАДОР ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

СПРАВЖНІЙ ГЕТЬМАН

ДИРЕКТОР И УЧЕНЫЙ

ЛЮДИНА, ГРОМАДЯНИН, АГРАРІЙ

ШЛЯХЕТНИЙ ЛИЦАР

ВИБОРНИЙ КЕРМАНИЧ

ГОЛЛАНДСКИЙ ИНВЕСТОР

ДИПЛОМАТИЧНИЙ МОЛОЧАР

ЗРАЗКОВИЙ КЕРІВНИК

ПАТРИАРХ УКРАИНСКОГО СЕЛА

СПРАВЖНІЙ ГАЗДА

НАСТОЯЩИЙ ЛИДЕР

АРХИТЕКТОР КУКУРУЗНОГО ПОЛЯ

НЕБАГАТОСЛІВНИЙ ДИРЕКТОР

ДЖЕНТЕЛЬМЕН В АГРО

ЕТАЛОН АГРАРІЯ

АМЕРИКАНСЬКИЙ УКРАЇНЕЦЬ

МАСТЕР

KSG AGRO: БЕГ С ПРЕПЯТСТВИЯМИ

ХАРИЗМАТИЧНИЙ ГОСПОДАР


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2022 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.