На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Итоги недели

Україна. Ціни на пшеницю знизилися на тлі експортного ринку, що падає

Закупівельні ціни в гривні (UAH) на зерно минулого звітного тижня перебували у змішаному тренді.
Ціни на пшеницю знизилися на тлі експортного ринку, що падає. При цьому падіння було лімітовано ослабленням національної валюти. Тиск на експортні ціни чинило ослаблення пшеничних котирувань на світових біржах та низький експортний попит. Глобальний ринок пшениці перебуває під тиском великої пропозиції, високих запасів у країнах-виробниках та недостатнього попиту з боку глобальних імпортерів.

Експортні ціни на великі партії продовольчої пшениці в портах Констанца/Варна суттєво знизилися під тиском великої глобальної пропозиції та недостатнього попиту з боку глобальних імпортерів.
Ціни на пшеницю продовольчу (12,5%) на умовах FOB порт Констанца (Румунія) впали на 8 доларів/тонна.
Ціни на пшеницю 11,5% протеїну впали на 9 доларів/тонна, на фуражну пшеницю знизилися теж на 9 доларів/тонна.

Ціни на пшеницю 12,5% протеїну в портах Рені/Ізмаїл за тиждень знизилися на 3 долари/тонна. Ціни на пшеницю 11,5% знизилися теж на 3 долари/тонна. Ціни на фуражну пшеницю не змінилися — 152–158 дол. США/т (без змін).
Ціни FOB Дунай на українську пшеницю (11,5%) невеликими партіями — мінус 10 доларів/тонна, фуражну пшеницю — мінус 6 доларів.

На західному кордоні ціни на попит на продовольчу пшеницю номінально не змінилися. Активність невелика. Значною мірою ціни мають номінальний характер.

Внутрішній ринок кукурудзи трохи зміцнився у звітний час. Зростання цін відбувалося на тлі ослаблення національної валюти та зміцнення експортного ринку. При цьому зростання цін було обмежене тиском великих запасів українських аграріїв. Експортні ціни трохи зросли, отримавши підтримку досить великих закупівель української кукурудзи китайськими імпортерами.
Закупівельні ціни трейдерів на кукурудзу на умовах СРТ, порти Рені/Ізмаїл за тиждень зросли приблизно на 5 доларів/тонна.
Ціни FOB Дунай на українську кукурудзу невеликими партіями розміром із судно типу coaster минулого тижня зросли на 2 долари/тонна.

Ціни попиту на кукурудзу в портах Великої Одеси зросли на 4 долари/тонна.

Ціни FOB Одеса на кукурудзу не змінилися.
Ціни на кукурудзу на умовах FOB порт Констанца (Румунія) за тиждень зросли на 2 долари/тонна.

Внутрішні ціни на фуражний ячмінь в Україні у звітний період трохи зросли, в основному завдяки ослабленню національної валюти.
Ринок фуражного ячменю в портах Констанца/Варна, як і раніше, млявий.

Детальніше в АГРО+Зерно.
Потрібні ціни на зернові та інформація про тенденції на ринках?
Пишіть: client@agroperspectiva.com
Телефонуйте: +380 675964652 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Середні закупівельні ціни на зернові

13.03.2024 Обсудить статью

НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.