На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


В НОГУ З ЧАСОМ

Постійна динаміка — робочий девіз насіннєвої Компанії «МАЇС». Селекціонери з Дніпропетровщини постійно розвиваються, демонструючи ринку власні наукові досягнення та управлінські рішення. Наразі «МАЇС» — більше ніж сто гібридів кукурудзи, три сучасні насіннєві заводи, ліцензована лабораторія. Зрозуміло, що зацікавленість до вітчизняного виробника насіння з боку сільгоспвиробників тільки зростає. Тому віднедавна компанія змінила систему продажів і розпочала програму із залучення нових партнерів. Про поточне життя, плани на найближче майбутнє та довгострокову перспективу коротко розповів генеральний директор Компанії «МАЇС» Микола Федько.

Компанія «МАЇС» розширила кількість представництв по Україні, посилила команду маркетологів, залучила та продовжує залучати спеціалістів із продажу насіння. Нова «кров» принесла з собою нові підходи до продажів. Головна мета – сегментувати ринок та зосередитись на перевагах співпраці з МАЇС. У нашому портфоліо сотня гібридів кукурудзи, кожен з яких має свою особливість, створений з певною метою, для певної технології, конкретно визначеного регіону. Тому ми прагнемо сформувати новий світогляд аграрія щодо вирощування кукурудзи. Щоб аграрій обирав гібрид не лише за цифрою ФАО і ціною, а зважав на інші чинники, які впливають на бажаний для нього результат. Обов’язково визначаємо для чого виробник сіє кукурудзу, коли планує сіяти і збирати, яку технологію застосовувати, і тоді ми підбираємо оптимальний продукт», — наголошує генеральний директор Компанії «МАЇС» Микола Федько.
Пріоритетною у діяльності підприємства залишається селекція спрямована на стресостійкість з урахуванням кліматичних змін, якими є нестабільне зволоження, посухи та високі температури. Продовжується робота над новими гібридами з інтенсивною втратою вологи. Паралельно розпочалися дослідження щодо гібридів для технології нульового обробітку ґрунту No-Till та популярного у Європі органічного землеробства.
Взагалі Європейський напрямок є для нас стратегічним. Ми вже кілька років проводимо тестування наших гібридів у Європейському Союзі і маємо там гарні результати. Гібриди Компанії МАЇС внесені до Реєстру ЄС. Нашими гібридами зацікавлені європейські партнери і ми з нетерпінням чекаємо, коли українське насіння дозволять експортувати до Європи. Зараз цей ринок для нас ще закритий, через те, що ЄС не визнав українську систему сертифікації як таку, що відповідає міжнародним стандартам. Причому фактично Україна виконала усі умови, щоб відповідати цим стандартам і чекає на політичне рішення від Європейської Комісії. Ця історія триває вже не один рік і дещо нагадує те, як Україна отримувала безвізовий режим з Європейським Союзом. Наче всі умови виконані, а результат все переноситься і переноситься. За неофіційними даними, зараз допуск українського насіння на ринок ЄС залежить від вирішення питання захисту інтелектуальної власності на гібриди в Україні та контролю за виплатою роялті. Насправді, це важливе і актуальне питання, адже від безконтрольного обігу насіння та демпінгу втрачають усі: і вітчизняні компанії, і іноземні, і сільгоспвиробники. Тому компанія «МАЇС» підтримує всі спроби та програми захисту від фальсифікації. Особливо, якщо це наближає нас до Європи. Сподіваємося, невдовзі українське насіння теж матиме свій «безвіз» і вільний доступ до європейського ринку», — поділився пан Микола.
«Нам цікаво відкривати нові регіони для своїх гібридів. Цього року Компанія МАЇС розпочала працювати з Казахстаном», — каже Микола Миколайович. І озвучує позитивні прогнози: «Бачив фотографії з сортодільниць, наші гібриди в Казахстані виглядають чудово. Сподіваємося, що випробування будуть вдалими.
До речі, у Східній Азії останнім часом дуже популярне темне борошно, і ми маємо напрацювання щодо чорної кукурудзи. Це проект на перспективу, але він цікавий. Кукурудза — насправді культура безмежних генетичних можливостей. Думаю, що з кожним роком спектр її використання буде розширюватися», — каже пан Федько.








НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.