На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Сергій Резніченко. Corteva Agriscience в Україні
Про використання біологічних препаратів захисту рослин в ЄС та Україні

Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні, говорить, що зараз, як ніколи, фермерам потрібен широкий спектр інструментів для захисту польових культур від шкідників і хвороб. Зміна клімату ще більше загострює наявні проблеми, але одночасно зростає попит на екологічне виробництво. Такі ініціативи, як «Європейський зелений курс», націлені на те, щоб зробити сільське господарство більш сталим, зменшити ризик використання засобів захисту і просувати альтернативи традиційним препаратам.

Біологічні препарати часто є частиною цих дискусій. Завдяки своєму природному походженню вони відповідають широкому суспільному прагненню більше покладатися на природні рішення, навіть поза межами сільського господарства та виробництва їжі. Більшість біологічних продуктів дозволені для використання в органічному агровиробництві та є важливими інструментами для фермерів, які виробляють органічну продукцію. Існує широкий спектр засобів біоконтролю, включаючи природні речовини, мікроорганізми, феромони або агенти біоконтролю комах.

Багато біологічних рішень вже доступні та широко використовуються в Європі. Як Corteva, в Європі та в усьому світі ми десятиліттями були лідером у випуску препаратів природного походження для боротьби зі шкідниками за допомогою спіносаду. Натуральна речовина, отримана шляхом ферментації ґрунтових мікроорганізмів – спіносад – є одним із найбільш широко використовуваних біопрепаратів для понад 200 культур і незамінним інструментом як для традиційного, так і органічного фермерства.

Дослідження в галузі біологічних препаратів постійно зростають, і існує велика кількість інноваційних продуктів, які розробляються та виводяться на ринок.

Члени CropLife Europe взяли на себе зобов’язання інвестувати 4 мільярди євро в біоконтроль до 2030 року для підтримки цілей «Зеленого курсу». Орієнтуючись на природу як на відправну точку, ми маємо багато можливостей для розробки продуктів, які можуть добре працювати для задоволення потреб захисту рослин і водночас безпечні у використанні.

Corteva нещодавно оголосила про придбання Symborg і Stoller, двох біологічних компаній, які ще більше розширять нашу пропозицію біологічних засобів захисту та біостимуляторів.

Забезпечення ефективності та безпеки біологічних продуктів має важливе значення. Тому ми підтримуємо створення нормативної бази, пропорційної ризику, який можуть становити біологічні продукти. Фермерам потрібні ефективні продукти, і ми вважаємо, що існує багато ефективних рішень для біоконтролю, які можна використовувати окремо або в поєднанні з традиційними в рамках програм інтегрованої боротьби зі шкідниками.

Незважаючи на складність умов протягом повномасштабної війни, українські фермери також шукають і застосовують нові ефективні рішення, які дозволяють отримувати високі врожаї.

Біологічні продукти не є однозначною заміною традиційних препаратів. Однак вони є сегментом засобів захисту рослин, що розвивається найшвидше, – очікується, що до 2035 року вони складуть 25% загального ринку. У цьому контексті підтримка застосування біологічних препаратів фермерами залишатиметься ключовою.

Біологічні препарати разом з іншими рішеннями, такими як інновації в селекції рослин або інструменти цифрового та точного землеробства, відіграють ключову роль у тому, щоб зробити більш сталим сільське господарство ЄС та України, яка демонструє свою відданість європейській інтеграції.




Сергій Резніченко. Corteva Agriscience в Україні
Чому не варто відмовлятися від кукурудзи









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.