На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Наталія Савченко. FMC Україна
Про розмінування сільськогосподарських земель та підтримку агро

В квітні 2023 корпорація FMC та ХАЛО Траст (гуманітарна неурядова організація, місія якої полягає у захисті життів та відновленні засобів для існування людей, які постраждали від війни) оголосили про співпрацю з метою підвищення безпеки аграрних господарств України. Про важливість розмінування сільськогосподарських земель - Наталія Савченко, генеральна директорка компанії FMC Україна.

Чому важливо розмінувати сільськогосподарські землі в першу чергу?

За даними Мінагрополітики, до повномасштабного вторгнення у 2021 році частка сільського господарства у ВВП України була найвищою серед усіх секторів економіки і становила понад 10%. Також країна входить до ТОП-5 світових експортерів соняшнику, ячменю, ріпаку, кукурудзи та пшениці, але через російську агресію 24% земель в Україні наразі заміновані і є небезпечними для вирощування сільськогосподарських культур. Як результат, країна втратила близько 10 млн тонн урожаю за рік. Крім того, за даними Мінагрополітики, прямі збитки та непрямі втрати у сільському господарстві сумарно перевищили $40 млрд. 
Це проблема не лише для українських фермерів, але й для цілого світу. 

Чому компанія прийняла рішення співпрацювати з ХАЛО Траст?

Наша підтримка українських аграріїв в умовах війни - це допомога в забезпеченні можливості працювати на власній землі, адже однією з ключових цінностей FMC є безпека. Ми хочемо об’єднати зусилля з надійним партнером, досвід та професіоналізм якого допоможе українцям мати вільний та безпечний доступ до своєї землі. Тому ми запустили кампанію “Культивуємо свободу”, в рамках якої спрямували допомогу на розширення можливостей ХАЛО Траст з розмінування в Україні. Це знана міжнародна неурядова гуманітарна організація, що впродовж багатьох років працює в різних країнах, постраждалих від військових дій. ХАЛО Траст працює в Україні з 2016 року і є сертифікованим оператором протимінної діяльності. 

Про яку суму фінансування йде мова в рамках 2023 року?

Наш внесок у розширення можливостей ХАЛО Траст з розмінування – 3% доходів від продажів в Україні цього року. Співпраця з FMC дозволяє ХАЛО Траст розширити свою діяльність з розмінування та направляти критично важливе обладнання в постраждалі регіони. Загалом ця допомога дозволить організації спрямувати додаткові інвестиції в людей, обладнання, нові технології та збільшити на 25% зусилля по розмінуванню українських територій, які постраждали від військових дій.

В яких регіонах буде працювати програма «Культивуємо свободу»?

Кампанія «Культивуємо свободу» є загальнонаціональною, ми спрямовуємо частину доходів від усіх продажів в Україні на допомогу з розмінування в регіонах, які постраждали найбільше.
ХАЛО Траст проведе високоякісне обстеження територій. Це дозволить зосереджувати зусилля з розмінування лише на забруднених ділянках, та якнайшвидше повернути сільськогосподарські землі до використання. 

Скільки коштує розмінувати 1 гектар сільськогосподарських земель в Україні?

ХАЛО Траст відштовхується від продуктивності однієї групи з розмінування. Одна група може розмінувати від 2 до 50 тис. м2 в місяць, залежно від ступеня забруднення ділянки вибухонебезпечними предметами та потрібних методів розмінування - ручного або механічного. Ступінь забруднення може дуже різнитися. Від цього залежить  швидкість і вартість розмінування. 

Чи долучалася FMC до схожих програм в інших регіонах світу. Якщо так, то коли, де, на яких умовах?

Україна стала першою країною, де FMC і ХАЛО Траст об’єднали зусилля для допомоги українським аграріям. У нинішніх умовах глобальної нестабільності та загрози світовій продовольчій безпеці, сьогодні як ніколи ми прагнемо підтримати українське сільське господарство, інвестуючи в нові технології та тісно співпрацюючи з аграріями.
Від початку повномасштабного вторгнення FMC одразу припинила діяльність та бізнес у росії. Наша відданість Україні та підтримка місцевих аграріїв сягає корінням у кілька десятиліть. Ми продовжуємо розбудовувати ці відносини, впроваджуючи новітні технології в аграрному секторі та безпосередньо допомагаючи виробникам сільгосппродукції отримати безпечний доступ до своїх полів, що дасть їм змогу знову вільно працювати.

Які програми співпраці з українськими аграріями має компанія на 2023 рік?

Компанія FMC надає нові сільськогосподарські рішення, реєструє нові продукти та пропонує науково-дослідні розробки світового рівня. Наприклад, сучасні моніторингові системи для шкідників.
FMC інвестує в розробку сучасних засобів захисту рослин. Сьогодні наше портфоліо ЗЗР є одним із найбільш інноваційних у галузі та складається з інсектицидів, гербіцидів, фунгіцидів як хімічного походження, так і біопрепаратів.

Які головні виклики для аграрного сектору України бачить компанія в сезоні 2023, крім проблеми розмінування? 

Щодня ми бачимо, яких втрат зазнає агросектор України: виробництва зруйновані та спустошені, поля посічені вирвами та заміновані. Критично не вистачає кваліфікованих працівників, зменшилася кількість вільних обігових коштів. Експорт вітчизняних зернових зменшився на 25%, такі дані наводить Інститут аграрної економіки. 
Аграрний сектор потребує допомоги. Тому, як один зі світових лідерів ринку, ми маємо допомогти аграрним виробникам, і кампанія “Культивуємо свободу” — це наш внесок у процвітання України та глобальну продовольчу безпеку. Ми закликаємо всіх долучатися до подібних ініціатив, культивуємо наше безпечне та вільне майбутнє разом!















НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.