На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Енергопідтримка: українські виробники продуктів харчування отримали генератори від ФАО та Німеччини

Загалом ФАО надасть українським підприємцям 245 генераторів

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та за фінансової підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини розподілила 17 генераторів потужністю від 27 до 88 кВт серед виробників та переробників продуктів харчування із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської та Харківської областей.

Відібрані підприємства раніше подавали заявку на участь у конкурсі, та пройшли всі етапи перевірки щодо відповідності критеріям програми. Загалом ФАО отримала 395 заявок із дев’яти прифронтових областей України від виробників та переробників продуктів харчування, що мають потребу в додатковому джерелі електроенергії.

«Ми вдячні нашим іноземним партнерам за вчасно надану підтримку, що допоможе нашим агропродовольчим системам працювати безперебійно. Дуже важливо, аби у час, коли енергетичний сектор країни страждає від постійних обстрілів та пошкоджень інфраструктури, виробники та переробники продуктів харчування мали змогу стабільно працювати, особливо на деокупованих територіях», — зауважив Денис Башлик, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

У межах ширшої ініціативи ФАО, Мінагрополітики та уряду Німеччини, планується надати 245 генераторів потужністю до 440 кВт малим і середнім підприємствам із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Своїх власників вже знайшли 114 генераторів, та ще 131 генератор планується роздати у найближчі тижні. Зокрема, їх отримають підприємства, що працюють у галузі тваринництва, переробки та виробництва базових продуктів харчування: хліба, м’яса, молока.

«Виробництво продуктів харчування — це безперервний процес. Тут неможливі паузи чи перерви, оскільки це вплине на якість продовольства. Надаючи фермерам та переробникам продукції надійні джерела енергії, ми не тільки забезпечуємо безперервне виробництво продуктів харчування, а й підтримуємо продовольчу безпеку місцевого населення. Навіть під час відключень кожен може споживати свіжу, корисну та якісну продукцію», — пояснив Мауро Мінетті, фахівець ФАО в Україні з питань надання грошової та ваучерної допомоги.

«Такий вид допомоги також є важливим кроком до збереження економічної стійкості та забезпечення життєво важливих послуг для місцевого населення. Німеччина й надалі підтримуватиме Україну у розвитку та відновленні сільськогосподарського сектору», — сказав Ансгар Ашфальк, перший секретар, радник з питань продовольства та сільського господарства Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

Надання цієї допомоги є частиною комплексного Плану реагування на надзвичайні ситуації ФАО на 2024 рік, спрямованого на захист сільськогосподарських засобів існування та підтримку сільського населення в районах України, які постраждали від війни. План включає широкий спектр заходів, таких як надання сільськогосподарських ресурсів, підтримка тваринництва та підвищення продовольчої безпеки через стабілізацію виробничих ланцюгів. Разом зі своїми партнерами, ФАО й надалі зміцнюватиме стійкість агропродовольчих систем України, гарантуючи, що фермери та виробники продуктів харчування мають необхідні інструменти для продовження виробництва.

31.07.2024


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.