На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Бізнес закликає створити в Україні спеціальну заборонену зону та гуманітарний коридор для суден

Російська федерація продовжує грубо порушувати норми міжнародного права, використовуючи морський та повітряний простори для обстрілів території України та торговельних суден третіх держав за допомогою літаків і кораблів збройних сил. Як наслідок, держава-агресор наражає на небезпеку міжнародну повітряну та морську навігацію України та інших причорноморських держав, функціонування підводних кабелів та трубопроводів.

Для протидії цій безпрецедентній агресії спільнота Європейської Бізнес Асоціації просить ініціювати звернення України до ООН щодо можливості створення Спеціальної забороненої зони (на яку не поширюється суверенітет України або рф), яка передбачатиме тимчасову заборону використання повітряного простору та призупинення судноплавства (окрім окремо визначених гуманітарних повітряних маршрутів та морських коридорів) до повного припинення агресії рф.

Для створення такої зони Рада Безпеки ООН могла б передбачити залучення повітряних, морських або сухопутних сил держав-членів ООН. З відповідним проханням Асоціація звернулася в офіційному листі до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України та Міністра закордонних справ України.

Ще одним нагальним питанням для України та світової спільноти є відновлення судноплавства через морські порти України — для розблокування експорту та поступового відновлення економіки країни. Адже неможливість вивезення української продукції, зокрема сільськогосподарської, може призвести до глобальної продовольчої кризи. Так, для вивезення продукції на суднах, які з 24 лютого залишаються заблокованими в українських портах, необхідні гуманітарні коридори.

На цей час, за інформацією компаній-членів Асоціації, виведення з українських портів Чорного та Азовського морів потребують близько 85 іноземних суден. На жаль, лише рішення представників влади України для цього недостатньо. Бізнес вважає, що наблизитись до вирішення цієї проблеми може допомогти активна участь ООН, країн Чорноморського басейну, а за необхідності й інших країн світу — аби створити там гуманітарні коридори, крім того, сприяти знешкодженню протикорабельних мін в акваторії Чорного моря.

В протилежному випадку, у північно-західному регіоні Чорного моря та в Азовському морі існує висока загроза створення небезпеки судноплавства на достатньо тривалий період. Так, затоплення суден біля причалів або в акваторіях морських портів в результаті бойових дій унеможливить безпечний прохід морськими водними шляхами до українських портів, ускладнить перебування на рейді та стане перешкодою у користуванні причалами, до того ж може спричинити суттєву шкоду довкіллю.

Така ситуація може перешкодити оперативному відновленню торгівельного судноплавства України та потребуватиме значного часу та фінансових ресурсів для її вирішення.

Тому бізнес дуже сподівається на увагу міжнародної спільноти до цієї проблеми вже зараз, бо кожен тиждень зволікання наноситиме все більш суттєвих збитків!

13.05.2022


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119


НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2022 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.