На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Новости

У морських портах Одещини буде підвищено оборонні заходи, у фокусі безпека персоналу та відновлення інфраструктури – Кулеба

24.10.2024 10:14 «Агро Перспектива» (г. Киев) — Стабільна робота українських портів та Українського морського коридору — це гарант продовольчої стабільності у світі. Тому, питання безпеки портів, персоналу та судів — першочергове, заявив віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба під час робочої поїздки на Одещині.

«Посилюємо оборонні заходи в кожному порті. Впроваджуємо додаткові дії, що підвищать рівень обороноздатності та безпеки. Необхідно також забезпечити додатковий захист персоналу підприємств на території морського порту, в тому числі облаштування локацій мобільними укриттями. Додатково будуть виділені кошти на відновлення інфраструктури одеського порту. Зокрема, це включатиме модернізацію ключових об’єктів та посилення загальної захищеності портових територій», — сказав він.

Наразі на підхід до портів Одеса, Чорноморськ та Південний очікують 86 суден, які мають експортувати майже 2 млн тонн вантажів. Попри регулярні обстріли росією по українській інфраструктурі, в тому числі по цивільних судах та зерносховищах, Україна продовжує бути гарантом продовольчої безпеки світу. Загалом за час дії Українського коридору до трьох портів зайшло понад 2,8 тисяч суден, якими направляється продукція до понад 50 країн світу.

Окремо Кулеба обговорив з керівниками портів, профільних держпідприємств та адміністрацій та військовими функціонування морських портів, захист критичної інфраструктури та взаємодії в питаннях захисту берегових об’єктів та акваторій.

Як повідомляла «Агро Перспектива», Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер попередив про загрозу глобальній продовольчій безпеці з боку Росії у зв’язку з посиленням атак на українські порти у Чорному морі.

«Удари Росії по портах у Чорному морі підкреслюють, що Путін готовий ризикнути глобальною продовольчою безпекою, намагаючись змусити Україну підкоритися. Своїми діями він завдає шкоди мільйонам людей по всій Африці, Азії та на Близькому Сході, намагаючись здобути перемогу у своїй варварській війні», - заявив Стармер.

Він нагадав, що Кремль був змушений звернутися до Північної Кореї, щоб та надала війська для «підживлення її саморуйнівної воєнної машини, що є ганебним і відчайдушним вчинком».

«І тепер (РФ) посилює атаки на райони України, які підтримують Глобальний південь вкрай необхідним продовольством», - заявив глава британського уряду.

Він також підкреслив, що незаконне вторгнення Росії в Україну було відвертою атакою на принципи Статуту ООН, «а те, як вона веде війну, демонструє відсутність поваги до людського життя чи наслідків її вторгнення для всього світу».

За даними британської розвідки, у період з 5 по 14 жовтня щонайменше чотири торгівельні судна у Чорному морі були уражені російськими снарядами.

7 жовтня війська РФ завдали удару балістичною ракетою по портовій інфраструктурі Одеси, внаслідок чого загинув громадянин України, п’ятеро іноземців зазнали поранень.

14 жовтня російські війська знову вдарили по Одесі балістичною ракетою. Унаслідок удару російських військ по Одеському порту пошкоджень зазнали два цивільні судна.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що від початку повномасштабного вторгнення внаслідок обстрілів армією РФ зазнали пошкоджень 23 цивільні судна.

Агро Перспектива

< Пшеничні котирування на біржі Чикаго виросли на тлі зміцнення котирувань сої та кукурудзи Все новости за
24.10.2024
РИНОК ЦУКРУ ВІД SESVANDERHAVE >

10.03.2025  
16:30 Бюро економічної безпеки на Київщині забезпечило відшкодування до бюджету понад 13 млн грн несплачених податків
14:36 БЕБ у Чернівецькій області забезпечило відшкодування 4,1 млн грн несплачених податків
14:36 За матеріалами БЕБ судитимуть одесита, який продавав сигарети без марок акцизного податку
13:45 РИНОК ЦУКРУ ВІД SESVANDERHAVE
13:09 Нелегальні фінансові послуги через дропів: БЕБ викрило мережу процесингових центрів з обігом 5 млн грн на добу
13:03 Пшениця в Чикаго знизилася на тлі поліпшення стану посівів озимої пшениці у Франції
12:53 Україна успішно пройшла скринінг ЄС щодо вільного руху товарів
12:45 МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини
12:34 «У торгівлі, як і в хокеї, Канада виграє» - наступник Трюдо обіцяє протистояти Трампу
10:03 У 2025 прогнозується зростання виробництва валової продукції тваринництва на 1,5% – ІАЕ
09:49 У 2022-2023 однією з основних груп загального продовольчого імпорту України вперше стали овочі
08:43 Трамп не послабить тарифний тиск на Китай, Мексику та Канаду - міністр торгівлі США
09.03.2025  
17:04 92,7 млн гривень грантової підтримки отримали цьогоріч аграрії на розвиток садів і теплиць
16:51 «Земельний банк» сплатив 55,7 млн грн мінімального податкового зобов’язання за 2024 рік - Коваль
08.03.2025  
19:44 Вірогідність ранньої, затяжної, вологої, прохолодної весни у 2025 може становити 50% - аграрні вчені
18:41 Кава б’є цінові рекорди: чому дорожчає популярний напій
18:31 Перезимівля посівів озимих культур в умовах початку весняного періоду переважно проходить задовільно
17:49 Коваль обговорив з колегою з Камбоджи напрями співпраці в агросекторі
17:44 Мінагрополітики обговорило можливість співпраці в агросекторі з японською JETRO
17:33 Китай підвищить мита на частину аграрного імпорту з Канади
17:28 Україна за I півріччя 2024/2025 МР експортувала понад 400 тис тонн цукру
17:25 Україна успішно пройшла скринінг ЄС щодо вільного руху товарів
07.03.2025  
18:59 Україна експортувала понад 403 тис тонн цукру в першій половині сезону
16:15 РИНОК ЦУКРУ ВІД SESVANDERHAVE
16:09 За матеріалами БЕБ на Одещині судитимуть керівника компанії-експортера аграрної продукції
16:08 Бюро економічної безпеки на Закарпатті припинило діяльність незаконної АЗС
13:22 Канада відкрила ринок для українських експортерів яблук
13:10 Вінниччина. 85% посівів озимини у доброму та задовільному стані
12:23 За матеріалами БЕБ на Вінниччині голова житлового кооперативу відшкодувала до бюджету 8 млн грн несплачених податків
11:16 БЕБ повідомило про підозру чоловіку, який запропонував детективу теруправління хабар за закриття кримінального провадження
10:33 За матеріалами БЕБ у Полтаві судитимуть посадовця міськради за зловживання службовим становищем під час закупівлі дронів для ЗСУ
09:38 Нацбанк України очікувано підвищив облікову ставку з 14,5% до 15,5%
07:13 Торговельна війна між Канадою та США триватиме довго - Трюдо
06:43 Трамп призупинив на місяць дію митних тарифів для Мексики
06:32 Торговельна війна: Онтаріо вводить мита на експорт електроенергії до США
06:23 Виробництво м'якої пшениці в ЄС у 2024/2025 оцінюється в 111,8 млн. тонн
06:15 На біржі в Чикаго - масовий розпродаж контрактів через побоювання, що торговельна політика Трампа обмежить попит на товари США
06.03.2025  
17:23 Мінагрополітики погодило з Китаєм ветеринарно-санітарні та фітосанітарні вимоги до водних продуктів та гороху
16:53 БЕБ у Полтаві забезпечило відшкодування до бюджету 4 млн грн несплачених імпортером податків
16:45 РИНОК ЦУКРУ ВІД SESVANDERHAVE
14:56 На Київщині судитимуть імпортера, якого БЕБ викрило в ухиленні від сплати 4,8 млн грн митних платежів
14:45 Одна із ключових цілей Держпродспоживслужби трансформуватись в цифровізований державний орган - Ткачук
14:43 Депутати-аграрії просять уряд врегулювати питання бронювання фермерів, які мають в обробітку менше 500 га
14:34 За матеріалами БЕБ агроекспортер на Одещині відшкодував до бюджету 8,2 млн грн несплачених податків
14:29 Нацбанк України очікувано підвищив облікову ставку з 14,5% до 15,5%
11:23 Пшеничні котирування на біржі Чикаго виросли після семи сесій падіння
11:08 БЕБ повідомило про підозру начальнику військової селищної адміністрації на Луганщині у розтраті під час оборонних закупівель
10:14 Обмін валют без сплати податків: БЕБ на Закарпатті скерувало до суду справу щодо місцевого підприємця
09:36 У структурі експорту насіння домінує кукурудза - 96,5% загальних поставок
09:24 Коваль обговорив з послом Австрії в Україні співпрацю в агросекторі та розвиток торговельних відносин








НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.