На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРО ФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ КОНТИНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУПП
 


Главная > Публикации > Законодательство

ПОРЯДОК використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов’язані з комплексом заходів із зберігання

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 червня 2010 р. № 502

ПОРЯДОК
використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті
на витрати, пов’язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення,
переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання
державного інтервенційного фонду

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті на витрати, пов’язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду (далі — бюджетні кошти).

2. Мінагрополітики спрямовує бюджетні кошти Аграрному фонду для здійснення витрат, пов’язаних з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання.

Закупівля Аграрним фондом послуг, пов’язаних із зберіганням, перевезенням, переробкою та експортом об’єктів державного цінового регулювання, здійснюється відповідно до вимог законодавства в межах норм, установлених Кабінетом Міністрів України.

3. Аграрний фонд використовує бюджетні кошти виключно для здійснення витрат, пов’язаних з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об’єктів державного цінового регулювання.

4. Тарифи (плата) на послуги, пов’язані із зберіганням зерна державного інтервенційного фонду, та послуги, пов’язані з експортом об’єктів державного цінового регулювання, встановлюються Мінагрополітики за погодженням з Мінекономіки з урахуванням граничного розміру, визначеного статтею 14 Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”.

5. Норми відшкодування витрат, пов’язаних з комплексом заходів із зберігання, перевезення та переробки об’єктів державного цінового регулювання, встановлюються на рівні тарифів (плати), які розраховуються на основі зведених результатів проведеного Аграрним фондом на внутрішньому ринку моніторингу надання суб’єктами господарювання таких послуг за минулий рік та затверджуються Мінагрополітики за погодженням з Мінекономіки.

Експорт об’єктів державного цінового регулювання здійснюється Аграрним фондом за окремим рішенням Кабінету Міністрів України.

6. Мінагрополітики перераховує бюджетні кошти Аграрному фонду із власного реєстраційного рахунку на реєстраційний рахунок Аграрного фонду, що відкриті у Державному казначействі.

7. Операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством.

8. Аграрний фонд подає щокварталу до 10 числа звітного періоду Мінагрополітики інформацію про обсяг використання бюджетних коштів.

Мінагрополітики подає Мінфіну в установлений для фінансової звітності строк звіт про використання бюджетних коштів.

9. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за використанням бюджетних коштів здійснюються уповноваженими органами в установленому законодавством порядку.

30.06.2010

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2020 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.