На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Хмельницька ОВА. Аграрії на своєму фронті справжні герої

Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для працівників аграрно-промислового комплексу країни. І зараз, як ніколи, від їх праці залежить продовольча безпека та економічний розвиток країни.

Висловлюючи слова вітання аграріям Хмельниччини, начальник ОВА Сергій Гамалій відмітив, що українці споконвіків вважалися нацією хліборобів, адже  ми завжди любили свою землю, ставилися до неї шанобливо і вкладали в неї всі сили й душу, і вона за це щедро віддячувала.

“Цього року багатьом аграріям довелося залишити улюблену справу і взяти в руки зброю, однак і це зроблено лише через любов до нашої землі та небажання, щоб її топтали російські чоботи. Це – справжній героїзм,” – сказав Гамалій.

Окремі слова вдячності лунали на адресу аграріїв, які продовжують працювати на своєму фронті, обробляти землю, проводити посівну, дбати про майбутній урожай, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, щоб не допустити продовольчої кризи в Україні та світі.

Кращим працівникам галузі Сергій Гамалій вручив відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України та обласної військової адміністрації.

Дякуємо всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу області – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Все буде Україна! Разом до Перемоги!НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2023 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.