На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Конференція щодо результатів канадсько-українського Проекту в сфері гендерної рівності

В Києві відбулася Конференція щодо результатів діяльності канадсько-українського Проекту в сфері Гендерної рівності. У заході узяли участь: представники урядових установ (МінАПП, Центральна лабораторія), приватного сектору виробників зерна, директор проекту, Президент CanEd International Inc. Гордон А. Уеллс, представниця Посольства Канади в Україні Дженніфер Купер, директор департаменту МінАПП Віталій Саблук, викладачі навчальних програм Проекту.
Канадсько-український проект, головними компонентами якого було визначено “Якість та безпека зерна” та “Гендерна рівність та професійний розвиток”, був запроваджений 2011 року компанією CanEd International Inc. (Канада, м. Калгарі) та фінансувався Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).
Навчання проводилося в усіх областях України для співробітників МінАПП, Державного центра сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції, Державної інспекції сільського господарства України, а також для приватних підприємців та фермерів, залучених до ланцюга постачання зерна.
Після проведених досліджень щодо оцінки професійних і менеджерських потреб учасниць, було розроблено 11 навчальних програм з професійного розвитку. До участі в проекті було залучено 1771 особа (дехто брав участь у декількох тренінгах). Загальна кількість навчальних тренінгів склала 67 стаціонарних та 5 заочних занять.
Навчальні програми з гендерної рівності та професійного розвитку проходили у таких тематичних напрямках: вдосконалення навичок володіння комп'ютером, навчання з комунікативних навичок, управління та лідерство, розвиток креативного мислення, навички ведення переговорів та здійснення впливу (для вищого керівництва), основи емоційного сприйняття та ін.
Крім того, за словами координатора напрямку “Якість і безпека зерна” Лариси Тихоненко, Державному центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції, а також лабораторіям Держсільгоспінспекції в 5 областях -- Запорізькій, Полтавській, Харківській, Вінницькій, Тернопільській -- в рамках проекту було поставлено високоточне обладнання. “Точність визначення мікотоксинів і залишкової кількості пестицидів в зерні і зернопродуктах у нас тепер не нижче, ніж в суперсучасних зарубіжних лабораторіях”, -- зазначила вона.
У своїй промові під час конференції директор департаменту МінАПП Віталій Саблук зазначив: “Зерно сьогодні — це питання для України не тільки економічне, а й моральне, патріотичне. Його якість — головна умова для конкурентоспроможності на світовому ринку зерна. Жінки, які працюють в зерновому секторі — розумні, активні, патріотичні. І мені соромно, що з моментом гендерної рівності у нас поки що проблеми”. Продовжила тему гендерності представниця Посольства Канади в Україні Дженніфер Купер: «Всі канадські проекти, де б вони не втілювалися в життя, містять компонент гендерної рівності. Брак гендерної рівності — це проблема, що існує в усьому світі (в Канаді також, до речі). Це питання гостро постає в багатьох суспільствах. Щодо потенціалу українських жінок, він, безумовно, дуже потужний”.
Після вітальних промов розширений огляд програми Компоненту 200 (місія, бачення, цілі та завдання) зробила Тетяна Кім. Коуч-тренер Оксана Марусич (компанія Success Group) презентувала одразу декілька навчальних програм, а також виступила з доповіддю на тему “Ґендерна рівність, її причини та наслідки. Лідерство українців порівняно з росіянами, мешканцями Західної Європи та Північної Америки”.
У другій частині конференції своїми відчуттями та досвідом поділилися декілька учасниць проекту. Деякі чесно говорили, що спочатку ходили на тренінги “за наказом керівництва”, а потім туди “летіли, як на крилах”. Але всі без винятку відзначили свій особистий зріст -- зміну поведінки в родині, спілкуванні, відношенню до роботи, кар'єрне зростання.
Загалом, підсумком конференції можна назвати підтвердження учасницями проекту потужної ефективності подібних програм. Результати діяльності Проекту навіть перевищили ті, що були заплановані. Наприклад, кар'єрні підвищення після відвідування освітніх програм отримали 33-39% жінок — замість 20%, що були передбачені. Сертифікати міжнародного зразка отримали приблизно 40% учасниць — за результатами тестування та іспитів.

03.10.2014


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2024 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.