На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   

АГРОФОТО

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Повідомлення про можливе вчинення корупційного правопорушення

В Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі діє спеціальний відділ з питань запобігання та виявлення корупції, діяльність якого полягає в організації роботи по упередженню та викриванню корупційних правопорушень серед працівників податкової служби.
В своєї діяльності відділ спирається на повідомлення викривачів корупційних злочинів, якими в розумінні Закону України «Про запобігання корупції» можуть бути особи, що володіють достовірною інформацією про корупційні правопорушення та готові надати її для подальшого опрацювання уповноваженим працівникам з питань запобігання корупції.
Така інформація може бути передана у письмову, усному, електронному вигляді.
Приймаються до розгляду і анонімні повідомлення, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Така інформація приймається в.о. начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Пасічним Володимиром Анатолійовичем, за тел. 42 — 76 — 80, або по електронній пошті п/с — ks.vzvk@tax.gov.ua, ks.vp@tax.gov.ua або під час особистого прийому громадян у любий зручний для них час з 9 до 18 години за адресом: м. Херсон, проспект Ушакова, 75, каб. 316.
Інформація, яка повідомляється викривачами вважається конфіденційною. Відомості про викривача не підлягають розголошенню.
За результатами перевірки повідомлень, відділ з питань запобігання та виявлення корупції інформує викривачів про підтвердження або не підтвердження наданих фактів, подальші вжиті заходи, спрямовані на припинення корупційних правопорушень та притягнення винних посадових осіб до відповідальності, передачу матеріалів до правоохоронних органів.
Прес-служба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

26.03.2020


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119

АГРАРНАЯ НЕДЕЛЯ В ЦИФРОВОМ ФОРМАТЕЧИТАЙТЕ ON-LINE
НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - АГРО+ Молоко (Monthly) - Агро+ «Сахар» - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2020 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.